Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje slaví 50 let

Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje (ZZS PK) slaví půl století svého působení. Oslavy 50 let vrcholily v areálu Plzeňského Prazdroje v pátek 17. května, kde navzdory deštivému počasí, byl připraven pestrý program pro veřejnost, kterého se účastnili i zástupci Plzeňského kraje jako zřizovatele ZZS PK. Předány byly ocenění významným osobnostem za spolupráci, současným i bývalým zaměstnancům.

ilustrační obrázek článku
Posunutí termínu příjmu žádostí v soutěži "Obec přátelská rodině a seniorům 2024"!

Přihlášky do soutěže je možné zasílat do 22. května 2024.

ilustrační obrázek článku
Hokejbalová hala hostila seniorské sportovní hry

Hokejbalová hala v Plzni hostila seniorské sportovní hry, kterých se v letošním roce zúčastnil rekordní počet družstev. Vítězové klání postupují na celorepublikové kolo. Krajské kolo her podpořil také Plzeňský kraj.